Kategórie

Informácie

Kupujúci je povinný uviesť v objednávke akým spôsobom chce tovar previať alebo doručiť.

1. Osobný odber je možný na adrese SENATOR SK s.r.o., Agátová 22, 841 01  Bratislava a to v pracovných dňoch od 08.00 do 12.30 a od 13.00 do 16.00 hod. Osobný odber objednaného tovaru je možný v ten deň ak je objednávka potvrdená predávajúcim do 12.00 hod. Ak je objednávka potvrdená po 12.00 hod. je možný osobný odber v nasledujúci pracovný deň.

2. Dodanie kuriérom UPS, Toptrans alebo SDS.

Tovar pri platbe na účet je expedovaný do 24 hodín odo dňa kedy bola kúpna cena pripísaná na účet predávajúceho. Doručenie tovaru je do 48 hodín odo dňa expedície.  

Pri platbe na dobierku sa tovar expeduje v deň objednávky ak je objednávka potvrdená predávajúcim do 10.00 hod. Ak je objednávka potvrdená po 10.00 hod tovar sa expeduje v nasledujúci pracovný deň. Doručenie tovaru je do 48 hodín odo dňa expedície.

Kupujúci je oprávnený odmietnuť prevzatie tovaru, ktorý nie je v zhode s kúpnou zmluvou tým, že zásielka je napr. neúplný alebo poškodený. Ak takto poškodený tovar kupujúci od prepravcu prevezme, je nevyhnutné poškodenie popísať v odovzdávacom protokole prepravcu, resp. v zásielkovom liste.

Reklamácie poškodenia tovaru z dôvodu vonkajšieho poškodenia obalu zásielky je predávajúci povinný prijať, ale skutočnosti môžu dávať predávajúcemu možnosť preukázať, že sa jedná o neoprávnenú reklamáciu a že sa nejedná o rozpor s kúpnou zmluvou.

Predávajúci nezodpovedá za oneskorenú dodávku tovaru zavinenú prepravcom z akýchkoľvek dôvodov, prípadne udaním nesprávnej adresy kupujúceho.