Kategórie

Informácie

Firma SENATOR SK s.r.o. vznikla v roku 2003 a je dovozcom a predajcom posuvného systému SENATOR ako aj výrobcom vstavaných skríň a šatníkov SENATOR.

V ponuke spoločnosti SENATOR SK s.r.o. nie je len posuvný, otočný ale aj posuvno-skladaný systém dverí. Tieto systémy umožňujú široké využitie v kombinácii s rôznymi druhmi materiálov ako sú laminované drevotrieskové dosky v imitácii drevín, pieskované sklo, rôzne odtiene zrkadiel a farebné lakované sklá v mnohých RAL prevedeniach. Použitie vysoko kvalitných materiálov od tuzemských ale aj zahraničných výrobcov umožňuje vytvoriť jedinečné a praktické odkladacie priestory s moderným dizajnom s vytvorením vlastného štýlu. Inovácia farieb a dizajnov spoločnosti SENATOR SK s.r.o. zodpovedá súčasným požiadavkám a trendom interiérového štýlu.

Vstavané skrine sú už tradičným riešením pre všetky typy priestorov ktoré umožnia dokonalé využitie úložného miesta s veľkou prehľadnosťou. Veľkou výhodou je možnosť prispôsobenia požiadavkám klienta s podmienkou dispozície konkrétnej miestnosti. Svoje vstavané skrine si môžete nechať vyrobiť v širokej škále farieb, či je to kovanie na dvere alebo drevotriesky spolu zo sklom. Vnútorné usporiadanie vstavanej skrine Vám vieme prispôsobiť podľa vašich požiadaviek a náročnosti aby ste mali prehľad o veciach, ktoré potrebujete uschovať.

Vstavané skrine ponúkajú širokú variáciu možností od políc, ktoré môžu slúžiť na rôzne účely, cez vešiaky až  po zásuvky na odkladanie drobného šatstva a iných doplnkov.

Našou snahou je vyhovieť zákazníkovi a jeho požiadavkám v čo najväčšom rozsahu, aby výsledné vstavané skrine slúžili a plnili účel.